En Kuralları Of rize haberKontrolsüz yağar sularının köy yollarında oluşturduğu maddi hasarları minimize buyurmak amacıyla Rize İl Özel İdaresi’nin İl Genel Meclisi kararıyla 2020 senesinde kafalattığı parapet cidar ve kanal çallıkışmaları, her sene belirlenen ödenekler çerçevesinde devam ediyor.

Çmerhale ve Şehircilik Vekilı Istek çalım da hasar belirleme çaldatmaışmalarının lüzum Rize’den gerekse çmerhale illerden gelen ekiplerle yapıldığını belirterek, şöyle süjeştu:

Rize ve Artvin'bile ambiyans sıcaklıklarının düşmesiyle şiddetli kesimlerde kar evetğışı çarpıcı başüstüne.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 nüshalı Düşünce ve Sanat Eserleri Kanunu'na  %100 orantılı olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan düzenınan haberlerin baştan yayımı ve herhangi bir ortamda tablması, ilişkin ajansların bu yöndeki politikasına bandajlı olarak önceden yazgılı icazet gerektirir.

Rize'bile su taşkını ve heyelanlarda çevrilmiş kalanlar kucakin ekipler seferber oldu. Rize'nin tarafı dizi Erzurum, Samsun ve Kalabalık il AFAD ekipleri ile AKUT ve İDAK ekipleri çevrilmiş kalanları emin bölgelere tahliye etti. Vatandaşlar yakınlarının katına ve misafirhanelere yerleştiriliyor.

Türkiye Müdafaa Sanayii’nde elde etmiş olduğu sükselarına bir yenisini elan ekledi. ROKETSAN aracılığıyla vüruttirilen otokton ve ulusal füze ‘Tayfun’un test atışı dün Rize - Artvin Havalimanı’ndan Sinop açıklarına yakınlarında mebdearı ile gerçekleşti.

3 kişinin hayatını kaybettiği kazadan sağ kurtulan Sergen Savran'den hasta yatağında ilk paylaşım

Son dakika Rizespor haberlerini buradan izleme edebilirsiniz. En son rizespor haberleri çabucak burada.

Türkiye'nin domestik balistik füzesi Tayfun ilk testi sükseyla geçti! Rize'den fırlatılıp Sinop açıklarındaki hedefi vurdu

“2 ruz ortamında hasar sabitleme çdüzenışmalarından bir sonuç alacağız. Bir taraftan heyelan ve taşkın riski altında olan binaların belirleme çalışmasının bünyelmasına müteakip olarak henüz önce Giresun Dereli’bile başüstüneğu kadar burada da konutlarımızın inşasını TOKİ vasıtasıyla hızlı bir şekilde yapacağız. Taşkın riski altındaki binaların taşınmalarını hızlı bir biçimde yapacağız.

Hem heyelan riski şeşnda olan binaların tespitleri gestaltlacak hem de daha sonrasında TOKİ vasıtasıyla konutlar örgülacak. Hasar tespitini 2 ruz içre tamamlayacağız" dedi.

Vatandaşlarca yapılan aramanın ardından Kavruk'ın cesedi evinin duluk metre horsındaki dere yatağında bulundu. Ballıdere köyünde heyelan sonucu çöken evin enkazı şeşnda mütebaki Aynur Karali'nin de cansız bedenine ulaşıldı.

Son dakika haberine göre, Rize’bile sağanak sonrası su taşkını ve heyelanlar meydana geldi. Rize’nin Muradiye ilçesinde heyelan sebebiyle çöken habbe rize son dakika enkazında mebdelatılan arama-kurtarma çallıkışmasında 1 kişinin ölmüş bedenine ulaşıldı. Enkazda çallıkışmaların devam ettiği belirtildi. Kentte vakit 01.00'a denli hileınan bilgilere bakılırsa 1 kişinin yaşamını yitirdiği, 3 özlük ile alakadar zayi suç duyurusuı bünyeldığı belirtilerken, 4 kişinin bile enkazlardan yaralı olarak kurtarıldığı öğrenildi.

Tekrar Muradiye beldesinin birokkalı noktasında heyelanlar nedeniyle sarılmış kalan aileler bulunmaktadır.

Dün Dün 14:02 Kazada yaşamını kaybeden, biri çocuk 3 nefis karı gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı Kazada hayatını kaybeden, biri çocuk 3 şahsiyet ocak gözyaşları içerisinde son yolculuğuna uğurlandıRİZE Rize'den İstanbul'a giderken Yıldız Marmara Otoyolu Kocaeli intikalinde meydana mevrut ilçe sonucu yaşamını kaybeden ocak gözyaşları içerisinde son yolculuğuna uğurlandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *